Legislatie generala Legi educatie Contract colectiv Salarizare Proiecte de legi

Īn această pagină vom īncerca să vă ţinem la curent cu cele mai importante acte normative care ne ,,guvernează'' activitatea noastră profesională.
         De asemenea, pentru cei interesați, vom posta cele mai importante proiecte legislative aflate īn dezbatere publică sau parlamentară.
          Actele normative vor fi grupate pe cinci categorii:
- legislație generală;
- legi din īnvățămānt;
- legislația referitoare la salarizare;
- contracte colective de muncă;
- proiecte legislative īn dezbatere                                                                                                                      şi vor putea fi accesate cu ajutorul butoanelor de navigaţie şi a link-urilor.

Home | Despre noi | Conducere | Comisii | Cancelarie | Resurse materiale | R.E.D. | Orarul şcolii | Elevi | Examene | Orientare şcolară şi profesională | Proiecte europene | Parteneriate | Concursuri şcolare | Legislatie | Galerie foto

© 2002-2013 L.T.B.V.Halaucesti. Toate drepturile rezervate. Questions or problems regarding this web site should be directed to nic_unicu@yahoo.com.
Rezoluţia recomandată: 1280x1024. Au fost contorizate  12 803 vizite, incepand din 24.09.2017. Last modified: 09/24/18.