Revista școlii

gradinita ciclul primar gimnaziu liceu

• Această pagină este dedicată performanțelor obținute de elevii instituției noastre in cadrul concursurilor școlare.
  • Pe parcursul anului școlar 2021-2022, elevii liceului nostru au participat la diverse concursuri școlare, obținand numeroase premii la toate nivelurile de invățămant.

• Inserăm in paginile acestei secțiuni o sinteză a celor mai importante rezultate obținute, numele elevilor care s-au distins in cadrul participărilor și pe cel al profesorilor indrumători.

• Informațiile pot fi vizualizate prin accesarea butonului dedicat fiecărui ciclu de invățămant!
        Felicitări tuturor și mult succes in concursurile din acest an școlar!

© 2012-2022 L.T.B.V.Halaucesti. Toate drepturile rezervate. Questions or problems regarding this web site should be directed to nic_unicu@yahoo.com.
Rezoluţia recomandată: 1280x1024. Au fost contorizate  592 481 vizite, incepand din 24.09.2017. Last modified: 10/20/22.